Guzel koylu dizisi 1920's fashion


Güzel Köylü 2. Bölüm 2 Temmuz Çarşamba

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan ve ilk bölümden büyük beğeni toplayan Star TV ekranlarının yeni gözde dizisi Güzel Köylü 2. Bölüm 2 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00’da seyirciyle buluşuyor. Güzel Köylü 2. bölüm full izle, Güzel Köylü 2. bölüm hd izle, Güzel Köylü 2. bölüm tek part izle, Güzel Köylü 2. bölüm, Güzel Köylü 2. Bölüm 02 Temmuz Çarşamba

guzel-koylu-2.-bolum-2-temmuz-carsamba

Cemal Kamuran’la tam nikâh masasındayken İstanbullu Gül’ü karşısında görür ve Kamuran’a hayır demesi bütün köyü karıştırır. Tabi ki dünür olacak aileler Öküzcüler ve Onbaşılar bu kez birbirlerine düşman olmuştur. Bu durum Cemal için zor bir hayatın başlangıcı olmasına rağmen Cemal’in pek de umrunda olmaz. Cemal’in tek düşündüğü şey hayallerindeki kızın o köyde olmasıdır.

Köydeki kargaşayı yatıştırmak ise Sultan anaya düşer. Gül ise kafa dinlemek ve sakin bir hayat yaşamak için İstanbul’un kargaşasını bırakıp geldiği köyde bu denli karmaşanın içine düştüğü için rahatsız olur. Bir nebze olsun Cemal’in ilgisi sonucu köye alışmaya da başlasa başına gelen olaylardan sıkılır ve İstanbul’a dönmeye karar verir. Ancak tam bu kararı vermişken beklenmedik bir şey olur ve Gül’ün Afrika’daki sevgilisi Kaan Gül’den ayrı kalmaya dayanamamış ve köye gelmiştir. Bu ziyaret Kaan ve Cemal arasında ciddi bir rekabetinde miladıdır.

Güzel Köylü 2. Bölüm Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı ve Güzel Saçlar İçin Yapılacaklar başlıklı makalemizde güzellik, kuru saç tipleri ve saç bakım ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

5. Forum Fashion Week 2014
Not Defteri Dizisinde Çalan Rap Şarkısı
Sibel Kekilli Erkeklerde Soyunmalı
İlginç Hayvan Türleri Fotoğraf Galerisi
Elidor Miss Turkey 2014 FinalistleriRelated news


Top indian fashion designers india
1980's fashion for men images
German fashion designer karl
Images of fashion photography
Maquette arquitetura dicas de moda
Gonna pantalone bershka fashion
Matalan online shopping fashion clothing
Moda decada de los 40 vestuario tipico